Tuning

Oferujemy:

 • Obliczenie parametrów wałka (wałków) rozrządu oraz listę zalecanych modyfikacji silnika (także w kilku wariantach)
 • Sportowe wałki rozrządu (także na wyłączność) - SPRAWDŹ TUTAJ
 • Wykonanie modyfikacji i strojenia silnika
 • Sprzedaż produktów ECUMASTER, w tym sterowanie elektroniczne silnika - SPRAWDŹ TUTAJ
fiat 126pfiat 1,2 16VALFA 3,2 V6
Z naszych usług skorzystali m.in.:
 • Rafał Sonik - Zwycięstwo w Rajdzie Dakar, dziewięć Pucharów Świata i pięciokrotnie wywalczone miejsce na dakarowym podium. To jedno zdanie wystarczy, by podsumować najważniejsze, sportowe osiągnięcia Rafała Sonika i pokazać, na jaką pozycję w świecie sportu zapracował sobie w ostatnich latach.
  Sprawdź na FACEBOOK oraz na RAFALSONIK.PL
 • Cerber Motorsport - Jako pierwszy polski team Cerber Motorsport stanął na podium zawodów Formula SAE Italy w 2016 roku. Te zawody przyniosły również drugie miejsca w konkurencjach: Acceleration, Endurance i Skidpad. Kolejne lata to również seria sukcesów.
  Sprawdź na FACEBOOK oraz na CERBERMOTORSPORT

 


CENNIK USŁUG:

Nazwa usługi

-

Cena netto

Projekt Tuningowy:

-

-

Obliczenie parametrów wałka (wałków) rozrządu oraz lista zalecanych modyfikacji silnika

-

od 1800 zł

Dodatkowy wariant obliczeń do tego samego silnika

Silniki wolnossące
Silniki doładowane
Specjalne zamówienia

-

stawka godzinowa:

250 zł/godz.
350 zł/godz.
wycena indywidualna

Wykonanie sportowych wałków rozrządu według specyfikacji
lub naszego katalogu

-

wycena indywidualna
lub cena katalogowa

Wykonanie modyfikacji i strojenia silnika według indywidualnych ustaleń

-

wycena indywidualnaECUMASTER EMU jest zaawansowanym technologicznie uniwersalnym komputerem sterującym pracą silników o zapłonie iskrowym. Kontroluje on wszelkie aspekty działania silnika oraz zapewnia procedury awaryjne w przypadku uszkodzenia lub niepoprawnej pracy czujników. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w dziedzinie elektroniki, jak również oprogramowania, urządzenie charakteryzuje się bardzo dużymi możliwościami i atrakcyjną ceną.


CENNIK WYBRANYCH PRODUKTÓW:

Nazwa produktu

Opis

Cena brutto

-

-

-

Ecumaster EMU_BLACK

Uniwersalny komputer typu standalone zarządzający całym układem sterowania silnika z zapłonem iskrowym. Urządzenie jest dedykowane do najbardziej zaawansowanych układów sterowania silnika sprzężonych ze sterowaniem całego układu napędowego. Programowanie odbywa się za pomocą intuicyjnej aplikacji graficznej na komputerze PC. Szczegółowy opis sprzętowy urządzenia dostępny TUTAJ

3 999,00 zł

Ecumaster EMU_Classic

Uniwersalny komputer typu standalone zarządzający całym układem sterowania silnika z zapłonem iskrowym. Urządzenie jest dedykowane do budżetowych, prostszych i mniej wymagających układów sterowania. Programowanie odbywa się za pomocą intuicyjnej aplikacji graficznej na komputerze PC. Szczegółowy opis sprzętowy urządzenia dostępny TUTAJ.

2 850,00 zł

Ecumaster Digital Ecu Tuner 3 (DET3)

Komputer typu piggyback służący do modyfikacji i symulacji sygnałów generowanych przez czujniki fabrycznego układu sterowania silnikiem. Urządzenie pracuje szeregowo z fabrycznym sterownikiem silnika, co pozwala wpłynąć na wysterowanie układów wykonawczych. Jest to najbardziej budżetowe rozwiązanie niewymagające przeprogramowywania fabrycznego sterowania silnika. Programowanie urządzenia DET3 odbywa się za pomocą aplikacji graficznej na komputerze PC. Szczegółowy opis sprzętowy urządzenia dostępny TUTAJ

799,00 zł

Ecumaster Digital Ecu Tuner 3 - 400kPa (DET3-400kPa)

Urządzenie o fuknkcjonalności Ecumaster Digital Ecu Tuner 3 rozszerzone o wbudowany map sensor 400kPa.

859,00 zł

EGT do modułu CAN

Moduł przetwarzający sygnały z 8 termopar typu K (czujniki temperatury do 1200 st) na komunikaty w magistrali CAN. Urządzenie wykorzystywane w wysoce zaawansowanych układach sterowania celem dostarczania dodatkowych informacji umożliwiających stosowanie korekt w wysterowaniu oraz zabezpieczenia silnika. Programowanie transmisji odbywa się za pomocą intuicyjnej aplikacji graficznej na komputerze PC. Szczegółowy opis sprzętowy urządzenia dostępny TUTAJ W ofercie posiadamy również dedykowane czujniki - termopary.

450,00 zł

Moduł Bluetooth dla Emu_Classic

Moduł Bluetooth umożliwia przesyłanie danych dziennika ECUMASTER za pośrednictwem komunikacji Bluetooth. Umożliwia śledzenie wszystkich ważnych parametrów silnika w czasie rzeczywistym za pomocą urządzeń kompatybilnych z systemem Android. Wersja komunikacji szeregowej przeznaczona jest do współpracy z EMU Classic.

189,00 zł


 • Kompleksowe modyfikacje tuningowe silników obejmują projekty i obliczenia teoretyczne, modyfikacje głowic, odelżanie i wyrównoważanie kół zamachowych oraz regulowane koła rozrządu, montaż układów sterowania elektronicznego, strojenie na hamowni i inne
 • Projekty konstrukcyjne nowych silników (prototypów)


Posiadamy zaawansowany technologicznie park maszynowy m.in. maszyny CNC, które gwarntują najwyższą jakość wykonanych usług.