Old timer

WAŁKI ROZRZĄDU SERYJNE I SPORTOWE DO SAMOCHODU, MOTOCYKLA ...

Lista wałków rozrządu do pojazdów zaytkowych dostępnych z magazynu stan na 03.03.2022 w formie PDF.

Renowacja i eksploatacja pojazdów zabytkowych to gałąź motoryzacji, która w ostatnich latach święci triumfy popularności.  Pojazdy zabytkowe to pasja,  styl życia i  wielka miłość do motoryzacji, w jej klasycznym wydaniu. My tę pasję rozumiemy i pomagamy ją realizować, produkując dla naszych klientów nieosiągalne na rynku wałki rozrządu i popychacze.

Pracują dla nas wykwalifikowani specjaliści z długoletnim stażem, co w połączeniu z nowoczesnymi technologiami  pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Produkcja wspomnianych wałków rozrządu i popychaczy jest specjalizacją naszej firmy. A że jesteśmy zakładem produkującym serie od 1 szt. do 1000 szt.  możemy wyprodukować każdy rodzaj wałka,  zapewniając przy tym  dogodne terminy realizacji i przystępne ceny.

Wykorzystujemy do tego najnowsze technologie, atestowane surowce i zaawansowane metody obróbki cieplno – chemicznej ( nawęglanie gazowe, hartowanie indukcyjne, azoto - nasiarczanie etc. ). Po ich zastosowaniu każdy nasz wałek to dziesiątki tysięcy kilometrów i godzin pracy bez awarii.

Jeżeli  nie możesz wydać pieniędzy na nowy wałek rozrządu zregenerujemy twój stary - o ile jest taka możliwość.

Odrębną dziedziną, ale nie mniej popularną są wałki sportowe do pojazdów zabytkowych.

Pasjonaci i użytkownicy poza pieczołowitą pielęgnacją swych zabytkowych pojazdów, coraz częściej urządzają nimi wyścigi i rajdy. Co za tym idzie pracują nad poprawą parametrów i osiągów swych OLDTIMERÓW. W tej materii możemy pochwalić się równie dużym doświadczeniem i sprawdzonymi rozwiązaniami.

Z uwagi na posiadane technologie (obróbka CNC, toczenie, frezowanie, szlifowanie wałków, spawanie, obróbka cieplna i cieplno-chemiczna) jesteśmy w stanie wykonać różne części silnikowe do pojazdów zabytkowych, np. wały korbowe, tulejki, korpusy i inne.

BY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ NASZYCH MOŻLIWOŚCI, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty sportowych samochodowych i motocyklowych wałków rozrządu.

AKTUALNIE DOSTĘPNE W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM WAŁKI ROZRZĄDU DO OLDTIMERÓW:

WAŁKI ROZRZĄDU DO AUT ZABYTKOWYCH

WAŁKI ROZRZĄDU DO MOTOCYKLI ZABYTKOWYCH