O nas

Kliknij, aby zobaczyć prezentację naszej firmy!

Szanowni Państwo.

Wszystko zaczęło się od  „Malucha” (FIATA 126p ) …

Firma Świątek założona została  w 1978 roku, w Bydgoszczy. Początkowo jako serwis Fiata 126p – popularnego  „Malucha”. Zbierane przez lata doświadczenia, własny Team wyścigowy i wielka miłość do motoryzacji stały się fundamentem tego, czym firma Świątek jest do dziś. A obecnie to przede wszystkim zakład produkcji wałków rozrządu – największy tego typu w Polsce.

Jedną z naszych najmocniejszych stron jest produkcja nisko seryjna. Produkujemy serie od 1 szt. do 1000 ( i więcej szt.) Dzięki temu, może się do nas zwrócić każdy. Klient indywidualny jak i odbiorca masowy. Możemy wyprodukować każdy rodzaj wałka – seryjny, w wersji sportowej czy do pojazdów już dawno nieprodukowanych ( tzw. OLDTIMERÓW ). Zapewniamy przy tym  dogodne terminy realizacji i bardzo przystępne ceny.

By sprostać wymaganiom naszych klientów pracują dla nasz wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem. W połączeniu z nowoczesnymi technologiami produkcji CNC i obróbki cieplno – chemicznej ( nawęglanie gazowe, hartowanie indukcyjne, azotonasiarczanie etc. )  świadczymy usługi najwyższej jakości.

Dzięki powyższemu, możemy śmiało powiedzieć, że wałki rozrządu to dziedzina, o której wiemy wszystko.

Ale ŚWIĄTEK , to także hamownie …

W oparciu o lata doświadczeń, badań w ogólnie rozumianej dziedzinie motoryzacji, skonstruowaliśmy i z powodzeniem produkujemy hamownie do szerokiej gamy warsztatów diagnostycznych, tuningowych, oraz stacji instalacyjnych LPG.

Dzięki dopracowanym technologiom, wykorzystywaniu najlepszych dostępnych materiałów, oferujemy naszym klientom wysokiej klasy produkty w bardzo konkurencyjnych cenach.

ŚWIĄTEK rozumie indywidualne potrzeby swoich klientów …

Wiele można ukryć pod powyższym pojęciem. Ale nie będzie przesadą stwierdzenie, że jak mało która firma, odpowiadamy na indywidualne potrzeby naszych klientów. Mamy tu na myśli małogabarytowe konstrukcje spawane, frezotoczenie,  obróbka metali CNC, usługi regeneracyjne i wiele, wiele innych.

By mieć pełny obraz naszych możliwości, zapraszamy do kontaktu z nami.

ŚWIĄTEK to rzetelna firma z tradycjami. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia .